Ανακοίνωση για τον διαγωνισμό "Θαλή"

Κάθε Σάββατο, οι Μαθηματικοί του σχολείου μας (κος Δημήτριος Μάντζαρης και κος Νικόλαος Κατσίπης) θα διδάσκουν θέματα μαθηματικών της Β και Γ Γυμνασίου αντίστοιχα, στα πλαίσια της προετοιμασίας για το διαγωνισμό Θαλή που θα πραγματοποιηθεί στις 14 Νοεμβρίου 2015. Καλούνται οι μαθητές που επιθυμούν να πάρουν μέρος στο διαγωνισμό, να συμμετέχουν σε αυτά τα μαθήματα.

Περισσότερες  πληροφορίες:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (Δημήτρης Μάντζαρης)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (Νίκος Κατσίπης)

Γυμνάσιο Θήρας

Φηρά Θήρας       Τ.Κ. 84700

Τηλ: 22860-22272

fax : 22860-22272

email: mail@gym-thiras.kyk.sch.gr

Tuesday the 7th. . | © Γυμνάσιο Θήρας - Ιστοσελίδα Γυμνασίου Θήρας | Joomla 3.0 templates